činnost

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE – TYP ISO

Typ ISO je dnes nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a eurooken. Žaluzieje ovládaná řetízkem, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Bočnívedení je zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm.

 

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE – TYP ISO CELOSTÍNÍCÍ

Toto provedení zajišťuje, že po stažení žaluzie tvoří lamely jednolitou plochu,která není narušena průstřihy na pásku a silonové vedení. Tyto průstřihy jsoutotiž provedeny v zadní části lamely, která je při dovření žaluzie překrytalamelou nad ní.

 

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových, kancelářských a jiných reprezentačních prostor, zároveň nahrazují tradiční prvky jako záclony a závěsy. Horní nosník a ovládání je bílý. Široký vzorník látek a odstínů nabízí barevné řešení pro každý interiér. Naklápění a stahování látek se provádí pomocí řetízku a provázku a je k dispozici ve čtyřech různých variantách. Látky mohou být dodány v šířce 127 mm nebo 89 mm.

 

SÍTĚ PROTI HMYZU – PEVNÉ

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Různé tvary rámu sítě umožňují namontovat pevnou síť do každého typu okna.

 

SÍTĚ PROTI HMYZU – S LÍMCEM

Sítě s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru pomocí hliníkových otočných háčků.

 

SÍTĚ PROTI HMYZU – SAMONAVÍJECÍ SÍTĚ DVEŘNÍ

Samonavíjecí síť je možno, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL.

 

PŘEDOKENNÍ ROLETY VENKOVNÍ

Předokenní roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor hliníkových lamel, vyplněných polyuretanovou pěnou dodávané standardně v 10-ti barevných odstínech. Rolety je možné dodat i s plastovými lamelami. Hliníkové vodící lišty se připevňují do rámu okna nebo ostění, standardně jsou dodávány v bílé a hnědé barvě (možno i RAL provedení). Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v 5-ti velikostech, v závislosti na výšce rolety. Roleta je ovládána ručně, pomocí šňůrového navíječe, nebo motoricky s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. Kromě stínění má roleta i další důležité funkce: úspora tepla, hluková izolace, bezpečnostní prvek, ochrana oken před povětrnostními vlivy.

 

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné šatní skříně můžete postavit i ve volném prostoru nebo dostavit ke zdi z pravé nebo levé strany. Vestavěné šatní skříně mohou dokonce rozdělit Vaši větší místnost. Složité tvary Vašich místností nejsou překážkou pro novou vestavěnou skříň třeba do podkrovního bytu atd. Praktické řešení úložného prostoru můžete díky široké nabídce materiálu jednoduše přizpůsobit vašim požadavkům. Všechny naše výrobky odpovídají jak současným trendům, tak funkčnosti a účelnosti.

 

PLOVOUCÍ PODLAHY

Laminátové podlahy si získávají stále větší oblibu nejen v bytové výstavbě, ale i v komerčních prostorách. Důvodem je rozsah možného výběru zatížení a škála povrchových úprav. Další velkou předností je velký výběr dekorů, které věrně imitují nejen dřevěné podlahy, ale také dlažbu. Pro mnohé zákazníky se tímto stává možností, jak mít krásnou a cenově dostupnou podlahu ve svém bytě.

 

LAMINÁTOVÉ SCHODY

Laminátové podlahy jsou výborným, materiálem pro obklad betonového schodiště. Díky širokému sortimentu specielních lišt obložíme betonové schodiště tak, že je nerozeznáte od dřevěného. Navíc oproti dřevu získáme odolnější povrch vůči oděru. Zajímavá bude pro Vás i cena, která je oproti dřevěnému obkladu jen poloviční!

 

Komentáře nejsou povoleny.

 • Kontakt

  Sekerská 49, 354 72 Drmoul
  tel.: 354 671 154
  mob.: 731 383 422
  e-mail: jtichon@seznam.cz
  IČO: 76398994
  DIČ: CZ7407161828

  Adresa fakturační:
  5. května 128
  354 91 Lázně Kynžvart

 • Gallery

  zakazka_P1030071a linky_Fotografie0103a vestavba_Fotografie0112a zakazka_P1030070a